09mar20:00Ontwerp en maak je eigen unieke hoed
Vrouwen die waarde hechten aan stijl en handwerk kunnen zich verheugen op een bijzondere cursus Hoeden Maken bij Planck aan de Hoorneslaan. Vanaf maandag 9
Vrouwen die waarde hechten aan stijl en handwerk kunnen zich verheugen op een bijzondere cursus Hoeden Maken bij Planck aan de Hoorneslaan. Vanaf maandag 9 maart ontwerp en maak je onder begeleiding van hoedenmaker I.L.J. Hoekstra in vier avonden je eigen unieke hoed.
De cursus start met passen, meten en het kiezen van model, kleur en materialen. Vervolgens leer je de cappeline stomen en op een mal spannen en werk je de hoed in de laatste lessen met de hand af. Enige ervaring met naaihandwerk is vereist.
Inschrijven kan online via www.cultuurhuisplanck.nl of aan de balie van de bibliotheekvestigingen van Planck.