Katwijker John Vooijs staat op 2 en 3 december in Ziggo Dome in het voorprogramma van Guus Meeuwis. De Brabantse zanger én jurylid van de TV-talentenjacht The Voice Of Holland geeft dan zijn ‘Groots met een zachte G’-concerten.

Hij besloot zijn voltallige ‘Team Guus’ mee te nemen naar het popwalhalla. Kunnen ze alvast een beetje ervaring opdoen.

Blinde auditie
John Vooijs blies eind oktober tijdens de blinde audities de jury weg met zijn vertolking van het liedje Best Fake Smile van James Bay. Alle vier de juryleden draaiden hun stoel om, waardoor John kon kiezen wie hij als coach wilde. Hij koos voor Guus Meeuwis. “De beslissing heb ik puur op gevoel gemaakt”, zei John later daarover tegen RTV Katwijk.

Succesvolle musicals
Voor John zich aan het TVOH-avontuur waagde, stond de Katwijker in binnen- en buitenland in succesvolle musicalproducties als Tarzan, Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat, Mamma Mia! en We Will Rock You. Hij wil zich nu volledig gaan richten op een solo-carrière met zelfgeschreven nummers.

Foto: Guus Meeuwis via Facebook