Voormalig wethouder in Katwijk, Daan Binnendijk moet de impasse tussen wijkvereniging NNO en muziekvereniging UNI doorbreken. Hij is de mediator die de wijkvereniging heeft voorgesteld.
De gemeente wil dat de twee partijen samen in één pand verdergaan, namelijk ’t Zandgat. Wijkvereniging NNO kampt met afnemende belangstelling. Muziekvereniging UNI kampt met problemen op de huidige locatie.
Een mediator waar de gemeente mee op de proppen kwam, was volgens de wijkvereniging niet onafhankelijk. Daarop kwamen ze met de inmiddels Leiderdorpse wethouder op de proppen.
Naast de mediator heeft de gemeente ook een projectleider aangesteld, ‘die samen met de mediator een bemiddelende rol kan vervullen in het gesprek tussen de betrokken partijen.’
Reclame




![[AUDIO] Mark van der Weijden kiest voor titelaspiraties bij SV Spakenburg](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/01/artworks-64wuLcu8iACPhJaH-LTivoQ-t500x500-3-218x150.jpg)
![[AUDIO] Victor van den Bogert kiest voor VV Katwijk: ‘Ik snakte naar ritme en vastigheid’](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/01/Schermafbeelding-2026-01-16-om-14.06.33-218x150.png)










