De gemeente Katwijk, ondernemers en vastgoedeigenaren gaan de komende jaren meer samenwerken om het centrum van Katwijk te verbeteren. De drie partijen zetten woensdag hun handtekening onder de verklaring ‘Samen investeren in de toekomst van Katwijk Centrum’. In die verklaring staan doelen voor de komende jaren.
Het grote doel is om meer samen te gaan werken. Er moeten vaker overleggen worden ingepland tussen de drie belangrijke spelers voor het centrum van het dorp. Volgens de gemeente Katwijk vormen ze samen de ‘Gouden Driehoek’.
Concrete doelen zijn de leegstand aanpakken en het centrum aantrekkelijker maken. De komende periode gaan de partijen uitzoeken hoe dat kan gaan lukken.
De overeenkomst tussen de gemeente, ondernemers en vastgoedeigenaren is ondertekend tijdens de Vastgoed Inspiratiedag Katwijk Centrum.
















