Zaterdag 22 november organiseerde Stichting Sint en Pietenactie uit Katwijk haar jaarlijkse lichtjestocht door het dorp.
Ondanks het ietwat gure weer hadden zich vele ouders, kinderen en andere belangstellenden verzameld om de sfeervol verlichte boot van de Sint aan te zien komen. De Goedheiligman zette rond 17.15 uur voet aan wal, met in zijn gevolg vele kleurrijke Pieten en een vrolijk spelende band.
Het bestuur van Stichting Sint en Pietenactie is zeer tevreden over het verloop van de lichtjesoptocht, ondanks de koude wind waren de opkomst, de sfeer en de opbrengst van de verkoop van de lichtjes voor het donatiefonds geweldig.
Naast de opbrengst van de verkoop van lichtjes tijdens deze tocht, wordt het donatiefonds gevuld met de opbrengsten van huisbezoeken door Sint en Piet aan particulieren en verenigingen. Meer informatie over het donatiefonds of het boeken van een Sint zijn terug te vinden op de website van de Stichting www.sintenpietenactie.nl















