Maatschappelijke organisaties, bewonersinitiatieven en startende stichtingen en verenigingen uit de gemeente Katwijk kunnen financiering krijgen voor hun plannen. Op donderdag 12 februari vindt de Fondsenavond Duin- en Bollenstreek plaats in Noordwijk. Adviseurs van fondsen en vertegenwoordigers van onder andere de gemeente Katwijk zijn aanwezig om vragen te beantwoorden en mee te denken.
Er doen zowel lokale als landelijke fondsen mee, zoals RDO Balije van Utrecht voor Katwijk, Fonds 1818, het Oranje Fonds en crowdfundingplatform Voor de kunst. Naast Katwijk ondersteunen ook de gemeenten Hillegom, Lisse, Teylingen en Noordwijk het evenement. Daarnaast zijn er organisaties die helpen met advies of het leggen van contacten.
De avond begint met een interview met Gerard Brom van Julianapark Hillegom, die zijn ervaringen deelt. Daarna kunnen bezoekers vrij in gesprek met fondsen en andere adviseurs. De fondsenavond is in de kantine van vv Noordwijk, Duinwetering 105 in Noordwijk, van 19.00 tot 21.30 uur.






![[AUDIO] Valken 68-speler Mark Mieras ziet nederlaag tegen Monster als wake-up call](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/02/mieras-218x150.jpg)










![[AUDIO] Van der Meer over kampioenskansen en fitheid: ‘Tweede divisie is nog een onrealistische gedachte’](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/02/maxim-80x60.jpg)
