De gemeente Katwijk en de politie voeren op 4 augustus actie tegen fietsdiefstal. Dat gebeurt op de toeristenmarkt in Katwijk aan Zee. Tijdens de actie krijgen inwoners en bezoekers tips om hun fiets beter te beveiligen. Ook worden flyers uitgedeeld.
Fietsdiefstal is volgens de gemeente nog steeds een groot probleem in Katwijk. Vooral rond de boulevard verdwijnen veel fietsen. Willekeurige fietsen krijgen een opvallend label dat wijst op het risico van diefstal. Een tweede slot kan helpen om diefstal te voorkomen.
Burgemeester Nathanaël Middelkoop is bij de actie aanwezig. Ook politie en handhavers vragen aandacht voor het voorkomen van fietsdiefstal.
Advertentie






![[AUDIO] Kyan Lever wil met Rijnsburgse Boys hoge ogen gooien in Tweede Divisie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/kyan-lever-218x150.jpg)
![[AUDIO] Mike van Duinen voelt zich op zijn plek bij VV Katwijk: ‘Leeftijd is maar een getal’ vv Katwijk v jong Almere City - Tweede Divisie Competitie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/mike-218x150.jpg)








