De Kinderraad Katwijk heeft donderdag een middag georganiseerd voor kinderen uit Katwijk Noord. Bij de Brugghenschool konden zij spelen op een groot springkussen, samen buiten spelen en een gezonde snack eten. Eerder waren er al vergelijkbare activiteiten in Rijnsburg en Valkenburg.
Wijkraad Katwijk Noord steunt het initiatief en overhandigde een cheque aan kinderburgemeester Lucas van Duijvenbode. Ook de wijkraden van Rijnsburg en Valkenburg hebben de Kinderraad financieel gesteund. Volgens de wijkraad zorgen de activiteiten voor meer saamhorigheid in de wijk en de kinderen worden met het springkussen uitgedaagd te bewegen.
De Kinderraad bestaat uit leerlingen uit groep 7. Zij vertegenwoordigen kinderen uit Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg en bedenken samen ideeën om de gemeente mooier, beter en gezelliger te maken.




![[AUDIO] René van der Kooij wil met Rijnsburgse Boys serie neerzetten na zege op Quick Boys](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/EG20260804IMP3865-218x150.jpg)











