KNRM Reddingstation Katwijk houdt woensdag 5 augustus van 19.00 tot 21.00 uur een open avond. Bezoekers kunnen een kijkje nemen in en rond het boothuis aan de Noordduinseweg 2, Katwijk aan Zee en kennismaken met verschillende hulpdiensten, waaronder de brandweer, politie, ambulancedienst en de Katwijkse Reddingsbrigade.
Tijdens de avond is er een demonstratie van de Politie Honden Dressuur Club op het grasveld naast het boothuis. Ook is de KNRM-winkel geopend met artikelen waarvan de opbrengst ten goede komt aan de reddingsmaatschappij.
Wie tijdens de open avond donateur wordt van de KNRM, kan rond 20.00 uur meevaren met de reddingboot.
Advertentie






![[AUDIO] Kyan Lever wil met Rijnsburgse Boys hoge ogen gooien in Tweede Divisie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/kyan-lever-218x150.jpg)
![[AUDIO] Mike van Duinen voelt zich op zijn plek bij VV Katwijk: ‘Leeftijd is maar een getal’ vv Katwijk v jong Almere City - Tweede Divisie Competitie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/mike-218x150.jpg)








