De politie Katwijk is een onderzoek gestart naar de ongeregeldheden bij de derby Rijnsburgse Boys – Quick Boys van dinsdagavond. Daar zijn diverse kinderen gewond geraakt nadat supporters van de clubs met vuurwerk zijn gaan gooien.
De politie gaat deze week slachtoffers benaderen. ‘Bent u ook slachtoffer maar zijn uw gegevens nog niet bekend bij ons? Geef ze dan telefonisch door via 0900-8844.’
Agenten doen ook een oproep aan het publiek. ‘Kent u personen die zich hebben misdragen op het sportpark? Melden kan ook via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.’
De clubs en de burgemeester besloten woensdag al tot harde maatregelen.
Reclame




![[AUDIO] Rijnsburgse Boys houdt hoop op kampioenschap na gek weekend in Tweede Divisie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/03/jeroen-spruijt-218x150.jpg)
![[AUDIO] Katwijk verruilt titelhoop voor degradatiestrijd in spannend slotseizoen](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/03/bart-sinteur-218x150.jpg)












