Op 5 januari heeft gemeenteraadsfractie DURF vragen gesteld over de start van de te bouwen woningen in Frederiksoord-Zuid en Hoornes Noord-Oost (Helmbergpark).
In een reactie hierop laat de gemeente Katwijk weten dat met de bouw van woningen in Hoornes Noord-Oost op z’n vroegst aan het eind van het 1e kwartaal 2024 gestart kan worden. Dit is onder andere afhankelijk van de werkzaamheden rondom de kabels en leidingen.
Bron: DURF
Foto: RTV Katwijk (ter illustratie)
Advertentie






![[AUDIO] Kyan Lever wil met Rijnsburgse Boys hoge ogen gooien in Tweede Divisie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/kyan-lever-218x150.jpg)
![[AUDIO] Mike van Duinen voelt zich op zijn plek bij VV Katwijk: ‘Leeftijd is maar een getal’ vv Katwijk v jong Almere City - Tweede Divisie Competitie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/mike-218x150.jpg)











