De politie heeft drie jongeren aangehouden die betrokken waren bij een zware mishandeling op de kermis in Katwijk op Koningsdag. Het gaat om een 14-jarig meisje en twee jongens van 15 en 17 jaar. De politie sluit niet uit dat er meer aanhoudingen volgen.
De drie minderjarigen zijn aangehouden op verdenking van zware mishandeling/poging tot doodslag, meldt de politie. Het ging om de mishandeling van een 14-jarige jongen. Hij raakte rond 23:00 uur gewond op de kermis.
Advertentie






![[AUDIO] Kyan Lever wil met Rijnsburgse Boys hoge ogen gooien in Tweede Divisie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/kyan-lever-218x150.jpg)
![[AUDIO] Mike van Duinen voelt zich op zijn plek bij VV Katwijk: ‘Leeftijd is maar een getal’ vv Katwijk v jong Almere City - Tweede Divisie Competitie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/mike-218x150.jpg)








