In het bestemmingsplan Valkenhorst zitten een aantal fouten, waardoor het plan opnieuw zes weken ter inzage moet komen te liggen. Met die mededeling komt het college van burgemeester en wethouders aan de gemeenteraad.
Het bestemmingsplan is op 30 juni vastgesteld door de gemeenteraad en is op 29 juli officieel gepubliceerd. Door een aantal foutjes moet het plan nu opnieuw gepubliceerd worden en zes weken ter inzage liggen voordat het onherroepelijk wordt. De gemeente wil nog deze week het plan (opnieuw) publiceren. Tot en met 20 oktober kan men bezwaar indienen. Het college betreurt de vertraging.
Bij het publiceren van de plannen was een digitale verbeelding niet te zien, en de datum van de vaststelling van het bestemmingsplan op 14 juli gezet. ‘Bij het uploaden van de stukken zijn helaas enkele zaken onjuist vermeld.’ De gemeenteraad heeft overigens wel de juiste documenten vastgesteld.