Een markante Katwijker is niet meer. Bas (Bastiaan) Vlieland is overleden op 82-jarige leeftijd. Vlieland presenteerde bij RTV Katwijk het programma Maritiem, een programma over de zee- en binnenvaart en alles wat daarmee te maken had. Bas Vlieland kon daar mooi en smakelijk over vertellen. Bas praatte de plaatjes en de verzoekjes mooi aan elkaar.
In Katwijk was Vlieland een bekende verschijning. Bijvoorbeeld tijdens de presentatie van het Katwijks Woordenboek. Niemand kon het beter dan Vlieland.
Advertentie






![[AUDIO] Kyan Lever wil met Rijnsburgse Boys hoge ogen gooien in Tweede Divisie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/kyan-lever-218x150.jpg)
![[AUDIO] Mike van Duinen voelt zich op zijn plek bij VV Katwijk: ‘Leeftijd is maar een getal’ vv Katwijk v jong Almere City - Tweede Divisie Competitie](https://www.rtvkatwijk.nl/wp-content/uploads/2026/09/mike-218x150.jpg)











